Všetky kategórie

Výstava Novinky

Nachádzate sa tu: Domov> Novinky > Výstava Novinky

Ako používať strešné lemovanie?

Čas: 2022-08-24 Počet zobrazení: 54

S neustálym zlepšovaním životnej úrovne ľudí sa na očiach ľudí neustále prezentuje množstvo nových produktov. strešné lemovanie je jedným z nových produktov, ktorý dokáže vyhovieť požiadavkám užívateľov na hydroizoláciu, a tak si rýchlo získal pevné miesto na trhu. Ako teda použiť strešné lemovanie? Na čo si dať pozor pri použití strešných lemovaní? Nasledujúci editor vám pomôže pochopiť.
Ako používať strešné lemovanie
strešné lemovanie sa používa v poradí miešanie, natieranie, vytvrdzovanie, ochrana a kontrola. Strešné lemovanie je potrebné naliať do nádoby na premiešanie pred použitím a nemožno ho naliať naraz. Počas nalievania sa musí miešať. Doba miešania je výhodne 3 až 5 minút a potom sa mieša, kým nezostanú žiadne hrudky alebo častice. Bolo k dispozícii.

图片 1

1. Farbu úplne premiešajte
Strešné lemovanie sa musí pred použitím úplne premiešať. Najprv nalejte tekuté prísady do čistej nádoby na miešanie a potom za stáleho miešania pomaly nalejte povlak v určenom pomere. Dobre miešajte 3 až 5 minút, kým nezostanú žiadne hrudky. Hladina bez častíc je v poriadku a musí sa spotrebovať počas doby prevádzky. Na miešanie môžete použiť aj strojové zariadenie, zvyčajne 400 až 500 otáčok za minútu.
2. Ošetrenie podkladu
Na rovnomerné rozotretie rozmiešanej kaše na ošetrovaný podklad môžete použiť valčeky alebo štetce. V procese lakovania je potrebné rozhodnúť, či natrieť 2 vrstvy alebo viac ako 2 vrstvy podľa prostredia použitia a požiadaviek na výkon. Vo všeobecnosti je hrúbka vodotesnej vrstvy 1 mm, zatiaľ čo hrúbka špecifikácie podzemných inžinierskych stavieb je dlhá 1.5-2 mm.

图片 2

3. Dobre urobte druhú vrstvu strešného lemovania
Po dokončení prvej vrstvy strešného lemovania je potrebné počkať, kým mierne zaschne a nelepí sa na ruku, a potom naniesť druhú vrstvu náteru, čo zvyčajne trvá 1 až 3 hodiny, ale konkrétna situácia závisí od podkladu . Závisí to od hustoty a teploty v danom čase.

图片 3

Predchádzajúci: Butylová páska z hliníkovej fólie

Ďalšie: nikto